Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
» Gości online: 2

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 36
» Najnowszy użytkownik: sylwester454
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
» Wyniki Rally Sprint
Najciekawsze tematy
Brak tematów na forum
Ostatnie pliki
Powitanie
Witaj na stronie

Automobilklubu Biłgorajskiego
www.automobilklubbilgorajski.pl


23-400 Biłgoraj, ul. Targowa 15
tel./fax: 84/6862498, kom. 721468000


Nr konta PKO BP: 33 1020 5385 0000 9502 0031 3734
NIP: 918-10-00-958
Ostatnio dodane w galerii
Motpmajówka

"MOTOMAJÓWKA" -oficjalne otwarcie sezonu motocyklowego.

WYŚCIGI MOTOCYKLI w KLASIE "SUPERMOTO" -4 MAJA (niedziela), Tor Biłgoraj. 

Automobilklub Biłgorajski w dniu 4 (niedziela) maja 2014 r. na torze w Biłgoraju (autodromie) przy ul. Motorowej 13, organizuje imprezę klubową  - wyścigi motocykli w klasie "SuperMoto". Impreza (zawody) rozpocznie się od ok. godz. 8,00 (zapisy) do godz. ok.14,00. Uwaga! Ze względu na stan techniczny biłgorajskiego toru oraz zgodę na organizację, zawody zostaną rozegrane tylko w tej klasie motocykli. Aktualnie trudno jest powiedzieć, czy wzorem lat ubiegłych, będzie szansa zorganizowania imprezy z udziałem motocykli także w innych klasach. Sezon się dopiero rozpoczyna, a podjęcie się organizacji takich zawodów nie zależy wyłącznie od naszego klubu. 

W tym samym dniu o godz.16,00 Spontaniczna Grupa Motocyklowa Biłgoraj, zaprasza wszystkich na MSZĘ ŚWIĘTĄ w Kościele Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju, ul. Krzeszowska, która będzie odprawiona w intencji motocyklistów i wszystkich innych  uczestników ruchu drogowego. Po mszy będzie poświęcenie motocykli.  

Regulamin planowanych zawodów motocyklowych (Komunikat), zostanie wkrótce podany na naszej stronie. Co do zgłoszenia uczestników (limitu startujących), Organizatorzy podadzą także informację, czy będzie konieczność wcześniejszej rejestracji i zgłoszenia udziału motocyklisty w imprezie (i wpłaty wpisowego). Informacje te zostaną doprecyzowane./zł/

 


"OLDTIMER PROFI" - 2014

 

"OLDTIMER PROFI" - 2014 -Biłgoraj - Autodrom, 15 czerwiec 2013 r.(niedziela)Obrazy: oldtimer_profi.jpg

 

Wyścigi Motocykli Zabytkowych. Plenerowa Wystawa Motocykli Zabytkowych.

 

Biłgorajska Grupa Miłośników Zabytków ,,OLDTIMER'', Automobilklub Biłgorajski oraz Uczniowski Klub Sportowy Moto-Kart ,,ENERGETYK'' przy RCEZ Biłgoraj, mają przyjemność zaprosić wszystkich miłośników motocykli zabytkowych na drugą w naszym regionie, wyjątkowej urody imprezę motorową z klasykami pn.„ OLDTIMER PROFI'' 2014, która odbędzie się w dniu 15.VI.2014r. w Biłgoraju, na autodromie RCEZ przy ul. Motorowej (tor kartingowy). Ale też przy tej okazji zapraszamy wszystkich posiadaczy motocykli zabytkowych, którzy "mają wolne" w niedzielę – 15 czerwca (od godz. 11:00) na przyjazd w tym dniu swoim "klasykiem" (motorower, motocykl, auto). Serdecznie zapraszamy!!!

Poniżej w "czytaj więcej" (kliknij): Program godzinowy zawodów w dniu 15.06.2014r. - formularz ZGŁOSZENIA uczestnika - Regulamin Ramowy Zlotu i Regulaminy Konkursów. Informacje pod tel. Wiesiek -660706492.

Zgłoszenie udziału Oldtimer Profi 2014 


Kondolencje

...


Zapraszamy na II Jubileuszową Masę Krytyczną

 


Życzenia Świąteczne

Spokojnych, pogodnych i zdrowych Świąt WielkanocnychObrazy: wielkanoc_01.jpg
swoim członkom i sympatykom klubu oraz naszym Przyjaciołom i Darczyńcom  składa Zarząd Automobilklubu Biłgorajskiego

P.S. Wszystkim zmotoryzowanym życzymy bezpiecznej drogi, podczas świątecznych wyjazdów. 


Narada motocyklistów

ROBOCZA NARADA TURYSTYKI MOTOCYKLOWEJ w Warszawie

GKSPiT PZM podejmuje inicjatywę zorganizowania w dniu 7 czerwca 2014 r. (sobota) narady roboczej przedstawicieli klubów zrzeszonych w PZM, które prowadzą działalność w obszarze turystyki motocyklowej. Narada ma na celu konsolidację środowiska motocykli "pozasportowych", wzajemnego poznania, przyjęcia informacji o działalności klubów oraz przedyskutowania i uzgodnienia zasad i zakresu współpracy pomiędzy klubami i PZM. Narada ma się odbyć w siedzibie PZM przy ul. Górczewskiej 228 F w Warszawie, w godzinach 11-14.(... więcej

Gdyby z naszego Klubu były osoby chętne do wzięcia udziału, prosimy o konakt z prezesem Zb. Woźnym lub rzecznikiem Z. Łojem w celu potwierdzenia w GKSPiT.


Moto-Piknik Lublin 2014

Moto Piknik - Lublin 2014

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w Moto Pikniku 2014. To wyjątkowe wydarzenie kulturalno-motoryzacyjne pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, Wójta Gminy Konopnica a także przy współudziale Klubu Harley Davidson Lublin, które odbędzie się 17 maja 2014 roku na terenie Centrum Konferecyjno-Wystawienniczego „Etiuda” przy ul. Szerokie 123, 20-050 w Lublinie. Przewidzianych wiele atrakcji, m.in. wystawę klasyków Harley Davidson oraz wystawę zabytkowych samochodów. Szczegóły pozostałych atrakcji są podane w załączonym programie Pikniku poniżej w "czytaj więcej" (kliknij). 


RS

Kwietniowa Runda „RallySprint”                             

    W niedzielę, w dniu 13 kwietnia 2014r. Automobilklub Biłgorajski był organizatorem zawodów samochodowych z cyklu „RallySprint” rozgrywanych o Puchar ZO PZM w Lublinie.

Tym razem frekwencja w zawodach była wysoka, gdyż w rundzie wzięło udział 25 kierowców.

Aura także dopisała i pomimo wiosennego chłodu, zawody przebiegły po suchej nawierzchni toru, co wyrównywało warunki jazdy podczas prób sportowych dla wszystkich uczestników. Bezdeszczowa pogoda sprawiła, że zawody obserwowała także spora grupa publiczności. Zawody przebiegły bardzo sprawnie i obyło się bez większych niespodzianek. Dominowały auta klasy drugiej i trzeciej, które dzięki niskiej masie i sporej mocy oraz dobrych, wyrównanych umiejętnościach kierowców, osiągały najlepsze wyniki. Na podkreślenie zasługuje fakt startu dużej grupy kierowców reprezentujących Automobilklub Biłgorajski - gospodarzy zawodów, którzy w tej rundzie stanowili blisko połowę startujących. Wypadli w tej rundzie bardzo dobrze, zdobywając czołowe lokaty w generalce i w klasach oraz wiele punktów do klasyfikacji ogólnej pucharu. A wśród nich Marek Dziubiński pochodzący z Lublina, który potwierdził swoją wysoką formę i możliwości, dzięki też dobrze przygotowanej i spisującej się swojej „Civic”. 

Wyniki i dalsza część relacji poniżej w "czytaj więcej" (kliknij). 


Cross Car Race

Ruszają wyścigi "Cross Car Race" na... biłgorajskim autodromie!s

W dniu 6 kwietnia (niedziela) 2014r. na biłgorajskim autodromie ruszają tegoroczne "wyścigi wraków" pod nową nazwą tych zawodów - "Cross Car Race" (CCR)! Jednym ze współorganizatorów zawodów jest Automobilklub Biłgorajski. Zainteresowanych informujemy ponadto, że jest szansa aby te zawody znalazły się w Kalendarzu Imprez Okręgu Lubelskiego PZM (!) i była prowadzona klasyfikacja w okręgu w oparciu o zatwierdzony przez OKSS PZM tzw."Regulamin Ramowy" tych zawodów, gdyż zainteresowanie organizacją zawodów wyraziły conajmniej trzy Automobilkluby!?. Pozytywną opinię w tej sprawie wydał ZO PZM w Lublinie, a temat był w styczniu br. omawiany na komisji d/s sportów samochodowych (OKSS). Cykl tych wyjątkowych zawodów będzie tym razem rozegrany w Biłgoraju, na zupełnie innym terenie niż roku ubiegłym (Dyle). Można więc śmiało zakładać, że zawody te mogą być także bardzo interesujące, o co na pewno zadbają organizatorzy! Zapraszamy uczestników i publiczność ! Nie powinno zabraknąć wrażeń ?! Więcej szczegółów o tych zawodach, Regulaminie i Zgłoszeniach, można dowiedzieć się z oficjalnej strony  internetowej poświęconej tym zawodom: www.wyscigisamochodowe.org,  także od kol. Radka tel.728-809-244; e-mail:  kolbe@onet.eu.  Oczywiście, na naszej stronie będziemy również zamieszczać ważne, bieżące informacje dotyczące tych zawodów. Poniżej zamieszczamy Regulamin Uzupełniający imprezy (Komunikat), w którym podano informacje nie objęte Regulaminem Ramowym (podany na stronie pod adresem: http://wyscigisamochodowe.org/# Otwarcie zawodów godz.10,30, START sprinty godz. 12,00 -więcej info -otwórz KLIK /Z.Łój -czł.OKSS/ 

Link do pobrania regulaminu uzupełniającego: KLIK 

 


Runda RS

Klubowa runda „RallySprint”

W niedzielę, w dniu 16 marca 2014r. Automobilklub Biłgorajski był organizatorem zawodów samochodowych z cyklu „RallySprint” (rundy klubowej). Podobnie jak ostatnim razem, odnotowano bardzo niską frekwencję, która prawdopodobnie wynikała z bardzo zimnej i deszczowej aury. W rundzie wzięło udział tylko 10 kierowców.

W zawodach dobrze zaprezentowali się kierowcy z Automobilklubu Biłgorajskiego. W tej rundzie swoją obecność zaznaczyli także reprezentanci z UKS Moto-Kart Energetyk Biłgoraj, których w minionym sezonie rzadziej można było oglądać podczas „RS-ów”. Niektórym kierowcom przytrafiły się wypadnięcia poza tor lub pomylenie trasy przejazdu (tzw. „taryfa”), co skutkowało gorszymi wynikami rundy. Wyniki rundy poniżej w "czytaj więcej" (kliknij). 


Instruktor sportu

Kurs na licencje trenera, instruktora sportu samochodowego PZM  

 Zainteresowanych członków Klubu, prosimy o kontakt z klubem lub bezpośrednio z prezesem ZO PZM. 

1. Termin:  I zjazd : 05-06 kwietnia 2014 , II zjazd +egzamin końcowy  10-11 maja 2014
2. Miejsce:  Zarząd Okręgowy PZM w Lublinie, ul. B. Prusa 8, 20-064 Lublin i Tor Lublin ul. Zemborzycka  85.
3. Zgłoszenia:  udział w kursie wziąć mogą osoby , które spełniają wymagania zawarte w Regulaminie przyznawania  i pozbawiania licencji trenera lub instruktora w sportach motorowych z dnia 21.01.2014  stanowiącym załącznik do Uchwały nr 18/2006 ZGPZM z dnia 16 września 2006. Kandydat na instruktora musi poza wymienionymi w Uchwale wymogami posiadać uprawnienia zawodnika i sędziego sportu samochodowego (w innych przypadkach decyzje podejmie GKSS po zapoznaniu się z opinią macierzystego klubu i ZOPZM ). Zgłoszenie z wpisowym i  wymaganymi załącznikami należy przesłać drogą  elektroniczną lub pocztą tradycyjną do dnia 26 marca 2014 na adres: ZO PZM , 20-064  Lublin, ul. B. Prusa 8   tel. 81 5334206, e-mail: zarzad-okregowy.lublin@pzm.pl